השכרת מכונת פוליש

השכרת מכונת פוליש

מעוניין במכונת פוליש לשימוש חד פעמי ? מעתה אין צורך לקנות את המכשיר. ניתן להשכיר את המכשיר במחיר שעתי זול, ולהחזירו לספק שהשכיר לך במועד שנקבע לך. השכרת מכונת פוליש חוסכת עלויות רבות למארגני אירועים פרטיים במקומות בהם יש רצפת קרמיקה, שיש או גרניט פורצלן. שימוש נוסף שנעשה במכונה הוא ניקוי קירות בטון חיצוניים על ידי חברות ניקיון אשר זכו בפרויקטים חד פעמיים, ועל כן אינן מעוניינות לרכוש דרך קבע את המכשיר. במאמר שלפנייך תמצא קובץ שאלות ותשובות בנושא השכרת מכונת פוליש, אשר יענו על כל השאלות הנפוצות בטרם ביצוע התהליך:
 
היכן ניתן להשכיר מכונת פוליש ?
 
אצל ספקים וחברות המשווקות ציוד ניקיון חשמלי קל וכבד: שואבי אבק, מטאטאים מכניים, מכונות שטיפה גדולות וידניות, מכונות שטיפה  לרכב, ועוד. מכונות פוליש מוחזקות בחברות אלו הן לשם השכרה והן לשם קנייה.
 
למה להשכיר אם אפשר לקנות ?
 
רוב הצרכנים שאינם מתעסקים בניקיון למחייתם אינן צריכים לבצע פוליש כל יום ביומו. פוליש הוא טיפול תקופתי ארוך שנים המבוצע לרצפות איכות העשויות משיש, גרניט פורצלן או קרמיקה. לכן, חלקים רבים מהציבור משתמשים במכשיר זה במסגרת השכרה בלבד, וגם חברות ניקיון מקצועיות ששמן הולך לפניהן החלו בתהליך של השכרה על מנת לחסוך בעלויות.
 
האם מכונת הפוליש בחברה רק מקרצפת או גם מבריקה ?
 
המכונה מבצעת גם הברקות, כולל למשטחים להם היא לא עושה קרצוף בדרך כלל – כמו פרקט ולמינציה. המכונה הזו מעוררת פלאים בתחום, שכן משטחים אלו לא נועדו לביצוע פוליש, ובכל זאת אם מכוונים את מכונה זו לבצע הברקה במקום קרצוף היא מסוגלת לגרום למשטחים הללו לנצנץ ולהיראות כמו חדשים.
 
האם המכונה יכולה לטפל גם בשטיחים ?
 
מכונת הפוליש המדוברת מבצעת את כל טיפולי השטיחים להם אתה זקוק: ניקוי, קרצוף, וגם רענון מאבק: יש לחבר למכונת הפוליש מברשת של שואב אבק, והיא תפעל כשואב אבק לכל דבר ועניין. היתרון בביצוע השכרת מכונת פוליש על פני קנייה, הוא שקניית מכונה בסטנדרטים אלו תעלה לך הון עתק, וקנייה זולה תבצע במקרה הטוב רק חלק קטן ממה ששאלת בשתי השאלות האחרונות. לעומת זאת בהשכרה תוכל עבור פרוטות לבצע את כל פעולות הפוליש והניקיון המתקדמות.