מכונת פוליש לרכב


מכונת פוליש לרכב

מתעניין במכונת פוליש לרכב ? מכונת פוליש לרכב יכולות להיות ידניות, במסגרתן ראש המכונה מכיל מים מהולים בספונג'ה המיועד לנקיון ידני. בנוסף, ניתן לרכוש גם מכונה המבוססת על לחץ, בו יוצא פרץ מים בזרם כבד. סוג שונה לחלוטין של מכונות שטיפה הן מכונות פוליש ואקס כבדות, המיועדות להצבה בבית עסק המיועד לשטיפת מכוניות. בית עסק שכזה נמצא בדרך כלל בתוך תחנות דלק, ומכיל שרוול בו עוברת המכונית. בהתחלה עובד מטעם המקום עורך לה ניקוי בסיסי במכונת שטיפה בלחץ, ולאחר מכן המחכונית נכנסת לפוליש ואקס המכי מסילה להנעת המכונית, מספר מברשות ספונג'ה גדולות וכבדות, ומכונת ייבוש. במאמר זה מצוי מקבץ טיפים מקצועיים לרכישת מכונת פוליש לרכב:

עצות לקניית מכונת פוליש לרכב לשימוש אישי

חשוב לרכוש מכונת שטיפה בלחץ, ולהשתמש במכונה ידנית לניקיון בעזרת סבון. בעת הניקיון, חשוב להתחיל הטיפול באמצעות סבון, ולאחר מכן לעבור עם הגרניק של מכונת הלחץ על המכונית. במידה ותהיו מעוניינים גם בניקוי פנים, חשוב להצטייד גם בשואב אבק ייעודי לרכב אשר ידאג להסיר את האבק מן המקומות הצרים והבעייתיים ללא כל מכשול.

עצות לקניית מכונות פוליש לרכב לשימוש מסחרי

אם יש ברשותך תעודת עסק לשטיפת מכוניות מוטב להסתייע בציוד מתקדם יותר מן הציוד הידני. לשם כך, עלייך לשכור מבנה ולהתקין בו סט של מכונות הברשה לרכב, ומתחתיו להציב מסילה להנעת כלי הרכב. בנוסף, יש להצטייד במכונת ייבוש. במידה ותהיה מעוניין לחזות מקרוב כיצד עובדת תעשיית שטיפת הרכבים, גש לתחנת דלק בה יש שירות שטיפת מכוניות בפוליש ואקס, והסתכל על מכונות הואקס בפעולה. מומלץ מאד לשוחח עם מנהלים או עובדים מטעם מכון השטיפה על מנת שינחו אותך לגבי מכשירים מומלצים ואופן התקנתם.

עצות לגבי הסרת לכלוך מן הרכב

מכונות ואקס מסירות בעיקר אבק ולכלוך רב שהצטבר על הרכב ללא היווצרות כתמים קשים. לעומת זאת, ישנם כל מיני מצבים בהם הכתמים נהפכים לקשים ומשם קצרה הדרך לטחב – לכלוך קשה להסרה, שנדמה כי הוא מהווה חלק אינטגרלי מהפח או מהחלון של הרכב: פרי פיקוס שנמרח על הרכב, לשלשת של ציפורים, ועוד. לכלוך מסוג זה חשוב מאד לנקות לבד בעמל רב, או באמצעות מכונת שטיפה בלחץ ומעבר עם סמרטוט רטוב עליו – בטרם תיגש לשירותי נקיון בואקס.