מכונת שטיפה בלחץ

שטיפה בלחץ

מעוניין לנקות משטחים, משרדים, ומחסנים בדרך מושלמת באמת ? כזו שתהפוך כל מבנה לחדר במלון 5 כוכבים ? אנו ממליצים על שטיפה בלחץ. בשונה מהשטיפה הרגילה, המבוססת על פיזור מים לשם ניקיון, כאן תוכלו למצוא דרך מהירה ויעילה, באמצעותה כעבור דקות המשטח יהיה נקי מלכלוכים, וכל שיישאר לכם הוא לבצע עבודות אסתטיקה. במאמר הבא תוכלו לקרוא כיצד עובדת מכונת שטיפה בלחץ, למה היא משמשת, והאם  היא טובה לכל מקרה בו נדרש ניקיון:

אופן עבודתה של מכונת שטיפה בלחץ

המכונה מכילה צינור המתקרא "גרניק" בלעז. הגרניק אינו שולח את המים בזרם ממוצע אלא בסילון חזק מאד שעלול לשבור חלקים שבירים. מצד שני, הסילון המרוכז הוכח כפתרון יעיל להסרת הלכלוכים הקשים ביותר: כתמי נפט ופחם, טחב שנדבק לקירות, ועוד. סילון המים מתפרץ כמו צבר בקבוק: משסתום קטן ודק אל עבר המשטח שזקוק לניקיון. אופי הניקיון הוא לא רק לפגוע בנקודות בהן מצוי הלכלוך, אלא לכוון על כל חלקי המשטח.

השימושים השונים של שטיפה בלחץ

ניקיון חלונות של מכוניות לפני ניקיון הואקס, ניקיון פנלים מבודדים מאלומיניום, ניקיון מבנים ניידים, ניקיון מבנים מבטון. מכשירי שטיפה בלחץ משמשים גם צוותים של חברות פינוי דירה לצורך פינוי דירות אגרנים שהתלכלכו בצורה אנושה.

האם מכונת שטיפה בלחץ טובה לכל סוג של משטח ?

המכונה יכולה לעשות את העבודה עבור רוב סוגי המשטחים, אולם ישנם כל מיני מקרים בהם השימוש לא מומלץ למשל, אם מדובר בחפץ קטן כמו כד זכוכית, או חפץ עץ מכל הגדלים – הדבר לא מומלץ. זה יכול לגרום לשבירת מוצר הזכוכית ולקילוף קליפת העץ החיצונית. עבור שאר המקרים, לרבות שטיפת פלסטיקים גמישים, מכונות שטיפה בלחץ הן הפתרון המושלם לבעיית הניקיון שלך.

יתרונות שטיפה בלחץ על פני סוגי ניקיון אחרים

מהירות ביצוע, הגעה לתוצאות רצויות תוך דקות, הסרה של לכלוכים שלא ניתן להסיר בצורה קונבנציונלית, הסרת כתמי זפת, נפט ופיח בקלות.

חסרונות שטיפה בלחץ

סילון המים מאד חזק, ועל כן צריך לברור את סוגי המשטחים שרוצים לנקות: זה לא מתאים לניקיון חפצי אומנות קטנים או רהיטים מעץ – מסיבה זו. למרות כל אלה, שטיפה בלחץ היא הדרך המהירה והיעילה להשיג תוצאת ניקיון יפה ומרשימה עבור המשטחים המותרים לשימוש.