קיטור

קיטור 

האם גם אתה החלטת לממש את החלום ולפתוח עסק עצמאי בתחום הניקיון ? האם גם אתה מעוניין לייעל את זמן פעילות העבודה בחברה שהקמת ? גם לך נמאס לחלק את המועסקים שלך לקבוצות ולצפות לתוצאות איטיות המצריכות משאבי זמן גדולים ? אנו ממליצים לך להצטייד בקיטור. קיטור, בדומה למכונת לחץ מים, מתבסס על אותה טכניקה, אלא שכאן מדובר ב צינור הרבה יותר גדול, ובלחץ גדול פי כמה. קיטור ישמש אותך לניקוי קירות של בניינים, ניקוי חדרי מדרגות, וניקוי כל סוג אחר של משטח גדול בין אם הוא נמצא במבנה סגור ובין אם מחוצה לו. להלן סוגים שונים של פרויקטים אותם תוכל לבצע באמצעות קיטור:

ניקוי קירות בניינים

ועדי בתים ועיריות יזמינו אותך לנקות כתמי פיח וטחב, גרפיטי, כתמים דביקים, וכל סוג של לכלוך הנמצא על הקירות. מצויד בקיטור, תזדקק לפחות צוותי עבודה ולזמן נמוך בהרבה. ניקיון שהצריך ממך יום עבודה ארוך, כעת יבוצע בפחות ממחצית היום.

ניקוי משטחי פנים

ניקוי רצפות מחסנים, ניקוי רצפות וקירות של קניונים, וניקוי כל סוגי המשטחים. קיטור תהיה לעזרך במשטחים גדולים שיצדיקו את השימוש במכונה הכבדה. מעתה אין צורך להתחלק לצוותים רבים במבנה הסגור. קיטור יבצע את העבודה ביעילות ובקלות. עובדייך יהיו המומים מתוצאות פעולתם: לחיצה אחת על כפתור לחץ המים תגרום להתזה מסיבית של מים וחומרי ניקיון על מוקדי הלכלוך שיוסרו בשניות ספורות.

ניקוי חדרי מדרגות

ייתכן כי חברות השכרות משרדים ואפילו ועדי בתים של בניינים גבוהים ומפוארים יזמינו אותך לבצע ניקיון בחדרי המדרגות. חדרי המדרגות מתאפיינים בכל מיני סוגים של לכלוך העלול לפגוע בהם: הצטברות אבק בקצוות, הצטברות קורי עכביש, ולכלוך שנוצר מסוליות הנעליים של עוברים ושבים. קיטור יגרום גם לחדר מדרגות הנמצא בבניין משרדים ישן להיראות כמו חדר המדרגות המפואר בבנייני המשרדים החדשים והגבוהים של צפון גוש דן.

ניקוי ארובות

כידוע, בית שיש לו ארובה הוא בית אשר מועד לחשיפה רבה לפיח ולכלוך הבוקעים ממנה. ניקוי ארובה באמצעות קיטור באופן תקופתי יסייע ללקוחות שלך לשמור על ההגיינה הסביבתית ולהבטיח לעצמם ארובה תקינה שתשרת אותם טוב יותר.